تبلیغات
B A D M I N T O N - مداحی: بودجه کل فدراسیون بدمینتون از قرارداد یک بازیکن فوتبال کمتر است!!!(irbadminton)
 
 
كاربر گرامی، خوش آمدید!   WellCome To MyBlog
 
موضوعات سایت
بخش های سایت
  عكس

  General

جستجو


لوگو سایت

B A D M I N T O N


لوگوی دوستان

برترین سایت دانلود ایران

تبلیغات سایت
عنوان این پست مداحی: بودجه کل فدراسیون بدمینتون از قرارداد یک بازیکن فوتبال کمتر است!!!(irbadminton) و از بخش General , می باشد

سرمربی اسبق تیم ملی بدمنیتون ایران گفت: تمام بودجه فدراسیون بدمینتون به اندازه قرارداد یك بازیكن فوتبال در ایران نیست.

مرتضی مداحی روز یكشنبه  در مورد حضور قدرتمند بدمینتون بازان كشورمان در بازیهای آسیایی سال ‪ ۲۰۱۰‬در گوانگ ژو چین اظهار داشت: برای رسیدن بدمینتون كشورمان به سطح اول آسیا باید چند نكته را در نظر داشت.

وی افزود: مساله بودجه، مهمترین عامل در موفقیت یك فدراسیون ورزشی است و فدراسیون مربوطه با توجه به بودجه تخصیص یافته، توانایی مانور را خواهد داشت.

سرمربی اسبق تیم ملی بدمینتون كشورمان گفت: متاسفانه بودجه فدراسیون بدمینتون از قرارداد یك بازیكن فوتبال كشور كه در سطح بازیهای لیگ برتر بازی می‌كند كمتر است و چگونه می‌توان با توجه به این شرایط انتظار داشت كه بدمینتون ایران توانایی برابری با تیم‌های برتر قاره آسیا را داشته باشد.

مداحی گفت: بدمینتون قاره كهن آسیا از شرایط ویژه‌ای برخوردار است و ما باید این نكته را در نظر داشته باشیم كه در بازیهای المپیك سال ‪ ۲۰۰۸‬پكن، تمامی ‪ ۱۵‬مدال این رشته به بدمینتون بازان كشورهای آسیایی رسید.

كارشناس خبره و رئیس كمیته آموزش فدراسیون بدمینتون گفت: در بازیهای المپیك ‪ ۲۰۰۸‬پكن، ‪ ۸‬مدال به بدمینتون بازان چینی، ‪ ۳‬مدال به بدمینتون بازان اندونزیایی، ‪ ۳‬مدال به بدمینتون بازان كره جنوبی و یك مدال به بدمینتون باز مالزیایی رسید.

مداحی گفت: در قاره آسیا بدمینتون بازان تایوان، سنگاپور، هنگ كنگ و هندوستان نیز دارای سطحی نزدیك به بدمینتون بازان كشورهای چین، اندونزی، مالزی و كره جنوبی هستند و این شرایط واقعی بدمینتون در قاره آسیا است.

وی اظهار داشت: در بازیهای المپیك ‪ ۲۰۰۸‬پكن ، بدمینتون بازان كشورهای شرق آسیا حتی اجازه قدرتنمایی به ورزشكاران كشورهایی مانند دانمارك و انگلیس كه در سطح قاره اروپا دارای شرایط خوبی هستند و بدمینتون بازان سطح بالایی دارند، ندادند.

در حالیكه در بازیهای المپیك ‪ ۱۹۹۶‬آتلانتا، بازیكن دانماركی توانست مدال طلای این رشته را به خود اختصاص دهد.

استاد تربیت بدنی دانشگاه تربیت معلم تهران در ادامه افزود: این واقعیت بدمینتون در سطح قاره آسیا است و ما باید با یك بودجه مناسبت و برنامه ریزی شده در قسمت‌های سخت افزاری و نرم افزاری گام برداریم.

مداحی گفت: در دو سال گذشته، فدراسیون بدمینتون گامهای مثبتی را برداشته و تلاش كرده است كه از وجود مربیان و بازیكنان تمرینی اندونزیایی استفاده كند.

سرمربی اسبق تیم ملی بدمینتون كشورمان گفت: از دیدگاه من كه مدت ‪ ۳۵‬سال در ورزش بدمینتون فعالیت دارم، مدت دو سال است كه كارها در این رشته ورزشی خوب پیشرفته و بازیكنان ما دارای شرایط خوبی هستند.

مداحی گفت: انتظار از بازیكنانی كه در قاره‌ای هستند كه ورزش بدمینتون آن حرف اول را در جهان می‌زند، بسیار سخت است و باید با برنامه ریزی و تداوم آن، حركت رو به جلو داشت.

رئیس كمیته آموزش بدمینتون كشورمان در ادامه افزود: برای تداوم حركت رو به جلو باید شرایط لازم را در استانها فراهم كرد و با به كار گرفتن امكانات و جذب بازیكنان خوب و با استعداد، به تربیت آنان پرداخت كه این كار در نهایت نیازمند بودجه مناسب است.

مداحی در پایان اظهار داشت: تا زمان برگزاری بازیهای آسیایی ‪ ۲۰۱۰‬در گوانگ ژو چین، مدت نسبتا خوبی در اختیار است و ما باید تلاش كنیم كه حداقل خود را به سطح تیم‌هایی همانند هنگ كنگ، سنگاپور ، هندوستان و ...

 :: لینك ثابت نویسنده : مدیر وبلاگ نظرات و پیشنهادات Comment  

مطالب پیشین

مسابقات بدمینتون جام رمضان:
شاه حسینی و خردمندی
مداحی: بودجه کل فدراسیون بدمینتون از قرارداد یک بازیکن فوتبال کمتر است!!!(irbadminton)
badminton shoes
badminton shoes
PicTure1
PicTure
مهندس علی آبادی:رشد بدمینتون در سه سال اخیر خوب بوده است
BB
2009
pic
pic
pic
pic
pic


اطلاعات سایت
 

مدیران و نویسندگان
مدیر وبلاگ

آمار بازدیدكنندگان
امروز :
دیروز :
كل :

مطالب و نظرات
كل مطالب :
كل نظر ها :


لینكدونی
دانلود جدید ترین آهنگ هااااااااااا و برنامه ها با لینک دانلود مستقیم!
آرشیو لینكدونی

نظرسنجی

لینك دوستان

صفحه اصلی |  ارتبــــــــــــــاط با ما |  ایمیل |  طراح قالب  صفحه خانگیPowered By www.EbrahimOnline.ir | Email:Mr.Eshafiei@gmail.com