تبلیغات
B A D M I N T O N - مهندس علی آبادی:رشد بدمینتون در سه سال اخیر خوب بوده است
 
 
كاربر گرامی، خوش آمدید!   WellCome To MyBlog
 
موضوعات سایت
بخش های سایت
  عكس

  General

جستجو


لوگو سایت

B A D M I N T O N


لوگوی دوستان

برترین سایت دانلود ایران

تبلیغات سایت
عنوان این پست مهندس علی آبادی:رشد بدمینتون در سه سال اخیر خوب بوده است و از بخش General , می باشد

رشد بدمینتون در سه سال اخیر خوب بوده است

بدمینتون ورزش نسل جوان است
رشد بدمینتون در سه سال اخیر خوب بوده و نشان می دهد ما می توانیم جایگاه خوبی در این رشته ورزشی به خود اختصاص دهیم.

مهندس محمد علی آبادی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان تربیت بدنی در جمع خبرنگاران در مراسم افتتاحییه نوزدهمین دوره رقابتهای بین المللی دهه فجر با بیان این مطلب افزود: در نوزدهمین دوره رقابتهای بین المللی دهه فجر 14 کشور حضور دارند و برخی کشورهای حاضر در این رقابتها مانند مالزی از کشورهای صاحب سبک در این رشته می باشند که این نشان از سطح بالای این مسابقات دارد.

وی گفت: بدمینتون ایران در چند ماه اخیر موفقیت های خوبی را کسب کرده و بازیکن ایرانی برای اولین بار در رقابتهای المپیک حاضر شد و از طرفی حضور خوب نونهالان و اجرای سمبلیک بازی بدمینتون در مراسم افتتاحیه نشان داد استعداد های خوبی در این رشته وجود دارد.

ریاست کمیته ملی المپیک تصریح کرد: دکتر کرباسیان رئیس فدراسیون بدمینتون با جدیت به دنبال رشد این رشته است و با برنامه ریزی های خوبی که صورت گرفته می توانیم که در سالهای آینده مدال های آسیایی و جهانی را به دست آوریم.

وی اظهار داشت: برای رشد بدمینتون چند راهکار وجود دارد اول توسعه زیرساخت ها است که سازمان در این زمینه در حال احداث سالن در شهرهای مختلف است که به تازگی یک کمپ مجهز با 7 سالن در زنجان افتتاح شد. دوم توسعه منابع مالی است که در این زمینه فدراسیون با جذب حمایت کننده های مالی حرکت خوبی را داشته و از طرفی ما هم تا حد توان در راه کمک کرده ایم.

علی آبادی ادامه داد:راهکار سوم توسعه منابع انسانی است که فدراسیون بدمینتون در این بخش حرکت روبه جلویی را در ارتقا جایگاه داوران و مربیان داشته و از طرفی طرح استعدادیابی را به خوبی اجرا کرده است. به طوریکه در حال حاضر در برخی شهرها نفرات بسیار نخبه ای شناسایی شده اند.

وی تاکید کرد: بدمینتون ورزش نسل جوان است که پر از تحرک و سرعت می باشد که امیدوارم با همت مسولان فدراسیون و با توجه به جایگاه خوبی که اعضا این فدراسیون در فدراسیون جهانی و آسیایی دارند و با بهره گیری از تمام ظرفیت ها این ورزش به جایگاه ایده آلی برسد.

علی آبادی افزود: بدمینتون یک ورزش کم هزینه است که همه اعم از آقایان و خانمها در هر رده سنی می توانند این بازی مفرح را در پارکها و مدارس انجام دهند.

 :: لینك ثابت نویسنده : مدیر وبلاگ نظرات و پیشنهادات Comment  

مطالب پیشین

مسابقات بدمینتون جام رمضان:
شاه حسینی و خردمندی
مداحی: بودجه کل فدراسیون بدمینتون از قرارداد یک بازیکن فوتبال کمتر است!!!(irbadminton)
badminton shoes
badminton shoes
PicTure1
PicTure
مهندس علی آبادی:رشد بدمینتون در سه سال اخیر خوب بوده است
BB
2009
pic
pic
pic
pic
pic


اطلاعات سایت
 

مدیران و نویسندگان
مدیر وبلاگ

آمار بازدیدكنندگان
امروز :
دیروز :
كل :

مطالب و نظرات
كل مطالب :
كل نظر ها :


لینكدونی
دانلود جدید ترین آهنگ هااااااااااا و برنامه ها با لینک دانلود مستقیم!
آرشیو لینكدونی

نظرسنجی

لینك دوستان

صفحه اصلی |  ارتبــــــــــــــاط با ما |  ایمیل |  طراح قالب  صفحه خانگیPowered By www.EbrahimOnline.ir | Email:Mr.Eshafiei@gmail.com